Szczegółowa mapa Gminy Grudusk jest dostępna w Systemie Informacji Przestrzennej pod adresem http://grudusk.e-mapa.net/

23 6715 012 - Sekretariat/fax
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - Adres email

Numer wewnętrzny:

wew. dział Imię i nazwisko mail
14 USC, Ewidencja Ludności Jacek Sych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
14 Podatki

Elżbieta Miksa

Justyna Siuda

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

15 Sekretarz Gminy Bogumiła Malinowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
15 Oświata i Działalność Gospodarcza Maria Kowalska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
16 Zamówienia Publiczne, Zarządzanie Kryzysowe, Sprawy Wojskowe, Obsługa Rady Gminy Jerzy Czarniewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
16 Kasa Monika Klein Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
17 Inspektor do Spraw Ochrony Środowiska i Rolnictwa Bożena Rogowicz – Staniszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
17 Gospodarowanie Nieruchomościami, Inwestycje, Drogownictwo, Gospodarki Przestrzennej, Obsługi OSP, Spraw Gospodarczych  Andrzej Czarniewicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
17 Pozyskiwanie środków Pozabudżetowych i Promocji Gminy Bogumiła

Graboń – Golanko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
19 Księgowość Szkolna Alicja Wolińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
20 Skarbnik Gminy Małgorzata Miłoszewska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
21 Zakład Komunalny Ryszard Czaplicki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Informatyk Mariusz Krawczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer rachunku bankowego na który należy wpłacać podatki i opłaty lokalne

23 8220 0004 0000 0169 2000 0004