Terminy odbioru odpadów segregowanych
PET(Tworzywa sztuczne), MAKULATURA, BIO
z zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej
w II kwartale 2022 r. z terenu Gminy Grudusk
Lp. |
Nazwa miejscowości
|
Terminy odbioru PET, MAKUL ATURA
|
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. |
Kołaki Małe Kołaki Wielkie Grudusk: ul. Polna (cała) ul Żeromskiego (numery 40, 44, 46, 53) ul. Konopnickiej (od nr 33 do 37 oraz 21, 23, 29 i 31) Wiśniewo Pszczółki Górne Pszczółki Szerszenie Pszczółki Czubaki Strzelnia Wiksin Rąbież Gruduski Żarnowo Sokólnik Purzyce Rozwory Purzyce Trojany Borzuchowo Grudusk Olszak Grudusk Brzozowo |
1 kwietnia 13 maja 3 czerwca |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. |
Przywilcz Nieborzyn Kolonia Nieborzyn Stryjewo Wielkie Dębowo Leśniewo Dolne Leśniewo Górne Polanka Humięcino-Koski Humięcino-Klary Humięcino-Andrychy Humięcino-Retki Mierzanowo Mierzanowo Kolonia Zakrzewo Małe Zakrzewo Wielkie Łysakowo |
8 kwietnia 20 maja 10 czerwca |
1. 2. |
Grudusk: wszystkie pozostałe ulice i posesje Sokołowo |
15 kwietnia 27 maja 24 czerwca |
Terminy odbioru
SZKŁA
z zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej
w II kwartale 2022 r. z terenu Gminy Grudusk
Lp. |
Nazwa miejscowości
|
Terminy odbioru SZKŁO
|
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. |
Kołaki Małe Kołaki Wielkie Wiśniewo Pszczółki Górne Pszczółki Szerszenie Pszczółki Czubaki Strzelnia Wiksin Rąbież Gruduski Żarnowo Sokólnik Purzyce Rozwory Purzyce Trojany Borzuchowo Grudusk Olszak Grudusk Brzozowo Grudusk: wszystkie ulice |
30 maja |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. |
Przywilcz Nieborzyn Kolonia Nieborzyn Stryjewo Wielkie Dębowo Leśniewo Dolne Leśniewo Górne Polanka Humięcino-Koski Humięcino-Klary Humięcino-Andrychy Humięcino-Retki Mierzanowo Mierzanowo Kolonia, Zakrzewo Małe Zakrzewo Wielkie Łysakowo Sokołowo |
30 kwietnia 30 czerwca |
Terminy odbioru
BIO
z zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej
w II kwartale 2022 r. z terenu Gminy Grudusk
Lp. |
Nazwa miejscowości
|
Terminy odbioru BIO
|
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. |
Kołaki Małe Kołaki Wielkie Wiśniewo Pszczółki Górne Pszczółki Szerszenie Pszczółki Czubaki Strzelnia Wiksin Rąbież Gruduski Żarnowo Sokólnik Purzyce Rozwory Purzyce Trojany Borzuchowo Grudusk Olszak Grudusk Brzozowo Grudusk: wszystkie ulice |
12 kwietnia 2, 19 maja 1, 20 czerwca |
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. |
Przywilcz Nieborzyn Kolonia Nieborzyn Stryjewo Wielkie Dębowo Leśniewo Dolne Leśniewo Górne Polanka Humięcino-Koski Humięcino-Klary Humięcino-Andrychy Humięcino-Retki Mierzanowo Mierzanowo Kolonia, Zakrzewo Małe Zakrzewo Wielkie Łysakowo Sokołowo |
13 kwietnia 4, 20 maja 2, 24 czerwca |