Informacje dla rodziców i uczniów dowożonych

do szkół na terenie Gminy Grudusk

w roku szkolnym 2017/2018

Dowożenie:

Autobus mały

I kurs:  6.50  – Humięcino Klary

             6 .55 – Leśniewo Dolne

             7.00 – Humięcino Andrychy

             7.05 - Zakrzewo

              7.15- Szkoła Humięcino

II kurs: 7.20 – Łysakowo

              7.25 – Szkoła Grudusk

III kurs: 7.30 – Kozły

               7.35 - Mierzanowo

               7.40– Łysakowo

               7.45– Szkoła Humięcino

IV kurs: 7.50 -  Mierzanowo

               7.53 – Kozły

                7.55- Borzuchowo

                7.57- Trojany

              8.05- Szkoła Grudusk

 

 

 Autobus Duży

I Kurs:  6.40 – Humięcino Koski

              6.45  - Stryjewo

              6.50 -  Nieborzyn

              6.55 – Przywilcz

              7.05 – Szkoła Grudusk

            

II Kurs:  7.15 – Żarnowo

               7.20  - Wiksin

               7.25 -  Rąbież Gruduski

                7.30  -  Kołaki

              7.35 -Szkoła Grudusk

 

III Kurs –  7.40 – Strzelnia

                    7.45 – Pszczółki Górne

                     7.50 – Wiśniewo

             8.00  - Szkoła Grudusk

            

 UWAGA: Godziny dowozu dzieci mogą ulec niewielkim zmianom.

Kolejność odwożenia ustalona zostanie po otrzymaniu przez organ prowadzący rozkładów zajęć lekcyjnych i ogłoszona podczas inauguracji roku szkolnego.

 

ODWÓZ DZIECI ZE SZKOŁY

rok szkoły 2017/2018

DUŻY AUTOBUS SZKOLNY

 

12:35 Grudusk, Wiśniewo, Pszczółki, Przywilcz, Nieborzyn, Stryjewo, Koski

13:20 Grudusk, Żarnowo, Wiksin, Rąbież Gruduski, Kołaki

13:40 Grudusk, Purzyce – Rozwory, Sokólnik, Purzyce – Trojany, Borzuchowo   - Daćbogi

14:20 Grudusk, Wiśniewo, Pszczółki, Przywilcz, Nieborzyn, Stryjewo, Koski

15:05 Grudusk, Żarnowo, Wiksin, Rąbież Gruduski, Kołaki

 

MAŁY AUTOBUS SZKOLNY

 

  

13:30 Grudusk, Sokołowo, Łysakowo, Humięcino, Mierzanowo, Kozły, Zakrzewo Wielkie, Humięcino –Andrychy, Leśniewo Dolne, Humięcino – Klary

14:25 Grudusk, Sokołowo, Łysakowo, Humięcino, Mierzanowo, Kozły, Zakrzewo Wielkie, Humięcino –Andrychy, Leśniewo Dolne, Humięcino – Klary

   

UWAGA:

Organ prowadzący szkoły zastrzega zmiany w niniejszym rozkładzie.